Minu pakkumised

Klassikaline kitarr

Nikola Kolev - Klassikaline kitarr

Tuttavate klassikalise ja populaarse muusika meloodiate esitamine klassikalisel gitarril. Etendus on loodud vaiksete restoranide, kohvikute, veinitubade, hotellide eesruumide ja pulmadel muusikalise saatemängu jaoks, kus elav muusika peab kõlama pigem taustaks, segamata inimestel teineteisega suhelda ja õhkkonda nautida.

Video...

Korporatiivide ja mistahes stseeniliste ürituste juht

Nikola Kolev - Korporatiivide ja mistahes stseeniliste ürituste juht

Siis, kui on vaja esineda näitlejana, laulda, tantsida, nalja teha ja üldse lõbustada inimesi...

Video...

Trubaduur

Nikola Kolev - Trubaduur

Trubaduur romantik

Nikola Kolev - Trubaduur romantik

Show, milles trubaduur esitab rahvusvahelist populaarset repertuaari, kuid klassikalise kitarri abil sellele pehmust ja hubasust andes, haaramata inimesi kaasa oma etendusse.

Video...

Duo Ivetta§Nikola

Nikola Kolev - Duo Ivetta and Nikola

Duett on mõeldud kui Bossa Nova stiilis etendus ning latiinorütme laulab kauni sametise häälega Ivetta Kadakas Nikola klassikalise kitarri ning kitarri looper'i saatel.

Video...

Duett Klaveriga

"Nikola

Sellist duetti teeb Nikola alati koos hea klaverimängijaga, kelle ta kutsub spetsiaalselt etenduse jaoks. Ja kuna klaver on universaalne muusikainstrument, mille saatel võib mängida mis tahes stiili, on selle show repertuaar peaaegu piiritu ja on kokkulepitav vastavalt tellija soovile.

Video...

Keskaegne muusik

Nikola Kolev - Keskaegne muusik

See etendus on väga intrigeeriv. Selles etenduses, riietatuna unikaalsesse kostüümi, mis on õmmeldud 16. sajandi moe põhjal, mängib Nikola klassikalisi muusikateoseid unikaalsel instrumendil, mis kannab nime „Kontrakitarr”. Instrument ise on peaaegu 100-aastane ja selle ainulaadne heli justkui viib teid teise ajastusse. Etendus on mõeldud restoranidele, mis on vanas või keskaegses stiilis.

Video...

Nikola Kolev Bänd

Nikola Kolev - Bänd

Nikola kutsus enda bändi noori ja andekaid muusikuid tervest Eestist, kes aitaksid tal teid lõbustada, kui on vaja esineda laval: suurtel Muusikafestivalidel, linnaüritustel või suurtel korporatiivõhtutel, tantsumuusika baarides, restoranides, kus saab pidusid tellida, ja loomulikult pulmadel.

Video...

Jazz- ja Pop-vokaali eratunnid

Nikola Kolev Jazz- ja Pop-vokaali eratunnid

Nikola on diplomeeritud vokaaliõpetaja, magistratuuriga Jazz- ja Pop-vokaalis. Ta sai diplomid Bulgaarias „Rahvuslikus Muusikaakadeemias Prof. Pancho Vladigerov”. Nikola suure ja mitmekülgse kogemuse kohta muusikalise kunsti vallas saate te lugeda biograafia osa juurest. Seal veendutegi, et tal on, mida teile õpetada, ning pole vahet, kas olete algaja või professionaalne laulja. Selle jaoks on tal spetsiaalselt varustatud stuudio, milles te saate mitte ainult vabastada enda ande, vaid samuti kuulata enda esituse salvestust...

Video...

Õhu-akrobaatiline kontsert

Nikola Kolev Õhu-akrobaatiline kontsert

Selle etenduse nimi räägib iseendast - Nikola valis välja suurepäraseid professionaalseid akrobaate ja koos nad tegid etenduse emotsioonide rikkaks, esteetilise ja muusikalise naudingu rikkaks...

Video...

Akustiline duett

Nikola Kolev - Akustiline duett